FAQ zájemců o nové kurzy

 

 

Na této stránce jsem se snažila sepsat otázky, na které se mě na začátku nejčastěji ptáte. Pokud odpověď nenajdete, jsem tu pro vás.

 

 

 

Rádi bychom začali chodit na vaše lekce. Jak máme ideálně postupovat?

Super, úplně nejlepší je napsat mi mail (LukesovaKaterina@gmail.com) s tím, že byste chtěli cvičit. Budu se snažit odpovědět Vám co nejdříve, ale býváme na výcvikových akcích a často se mi nepovede odpovědět hned. Kdybyste měli pocit, že je to už hodně dlouho a že jsem určitě zapomněla, nebojte se připomenout. Mailů mi chodí hromada a někdy nestíhám, ale vždy si vaše emaily ukládám.

Hned jak budu plánovat nový termín úvodních lekcí, tak vám na vaši mailovou adresu pošlu veškeré informace, které budete potřebovat, a další postup si domluvíme na úvodní lekci.

 

Je nutné hlásit se do rezervačního systému?

V případě zájmu o lekce mi prosím určitě prvně pošlete mail (LukesovaKaterina@gmail.com) a vyčkejte na odpověď a domluvíme další postup. Časem se systému nevyhneme, ale začátky stejně nejprve domlouváme mailem.

 

Mohu se registrovat v systému a nahlásit se na libovolnou lekci, kde uvidím volné místo?

Každý kurzista má své místečko v lekcích rezervované ve stálé skupince. Je možné, že mu právě došly kredity a jen není v systému přihlášený a s lekcí počítá. Proto není vhodné se bez domluvy přihlašovat na libovolné lekce. Dalším důvodem je, že skupinky jsou na různých úrovních a mohlo by se tedy stát, že pro vás daný termín nebude vhodný. Ideální postup je domluva mailem (LukesovaKaterina@gmail.com) a následně dorazit v domluveném termínu. Vždy když vzniká nová skupinka, tak vytvářím v systému nový trénink právě pro ni. V případě pravidelného navštěvování lekcí budete mít své místečko zabezpečeno také.

 

Jak často probíhají tréninky a jak jsou dlouhé?

První úvodní lekce bývá delší (cca 1,5 – 2 hodiny). Následně se budeme scházet vždy jednou týdně ve stálé skupince a trénink bude trvat hodinu.

 

Mohou si pejsci během lekce hrát?

Pokud si skupinka vyhovuje, tak nebývá problém a pejsky pouštíme. Není však žádoucí, kteréhokoli z nich děsit a proto se někdy může stát, že máme raději pejsky ze začátku přivázané. Pro takové případy je klidně vhodné vzít si nějakou žvýkací kostičku nebo něco, čím se pejsek případně zabaví, nebude vám rvát ruce za ostatními a nechá vás se v klidu soustředit.

 

Může se mnou na úvodní lekci přijít další člen rodiny?

Určitě není problém a naopak si myslím, že to je i žádoucí. Budeme probírat hodně teorie a víc hlav víc ví a víc si zapamatuje. Navíc ve dvojici si jste schopni případně rozdělit role na toho, kdo pracuje se psem a toho, kdo se snaží pochytit všechny informace.

 

Můžeme se s pejskem na cvičáku střídat případně chodit spolu?

Obojí je určitě možné. V případě vašeho střídání je jen nutné si doma po cvičení předat informace. Díky tomu, že programu máme opravdu hodně, není vždy možnost se vracet ke všem informacím z minula. Je určitě víc než vhodné vědět co a především jakým způsobem jsme minule dělali, abychom na to mohli spolu navázat.

 

Mám konkrétní problém, který potřebuji akutně řešit. Co je pro mě vhodné?

V případě, že potřebujete nutně vyřešit něco, co vás trápí, tak je určitě nejlepší a nejrychlejší variantou individuální lekce, kterou ušijeme Vám i Vašemu pejskovi na míru a zaměříme se opravdu na konkrétní věci. V případě zájmu o individuální lekci napište prosím mail na LukesovaKaterina@gmail.com.

 

Nemůžeme se dovolat. Je telefonní číslo stále platné?

Telefonní číslo platí, nicméně je složité chytit mne ve chvíli volna. Při lekcích telefony bohužel nezvedám, protože se věnuji pejskům a páníčkům na lekci. Dost často to na mobilu odkliknu a druhý den si bohužel už nevzpomenu, že mám něco nevyřízeného. Nejjistější komunikace je tedy mail, protože i když si ho odkliknu, mohu ho označit jako nepřečtený a tím pádem se k němu vrátím.