Intenzivky

 

Chcete proniknout víc do tajů tréninku se psy?

Potřebujete si zažít víc zkušeností na vlastní kůži? 

Máte raději intenzivnější výcvik s trenérem po ruce? 

Jste od nás tak daleko, že nemůžete jezdit na naše pravidelné lekce?

 

Kromě pravidelných kurzů poslušnosti, probíhajících především ve všední dny, s námi můžete vyrazit i na víkendové akce, letní tábory, semináře a workshopy, které jsou vždy tématicky zaměřené.

 

Pokud si s výběrem kurzu nevíte rady a nevíte, který je pro vás ten ideální, tak neváhejte napsat mail na LukesovaKaterina@gmail.com a určitě spolu něco vybereme tak, aby to sedlo právě vám a vašemu psímu parťákovi.

 

Kurzy pořádané v RS Brněnka v Herolticích u Tišnova mají vlastní rezervační systém kvůli ubytování a stravě. Abychom vám trochu zpříjemnili cestu, tak v každé události najdete také proklik na přihláškový formulář.

 

Na víkendech vás čeká určitě hodně "aha" momentů a prozření, čeká vás souznění s vaším psem, poznávání nových lidí a přátel, spousta informací, radost z úspěchů, ale také přiměřená míra únavy. Procvičíme mozkové závity všech zúčastněných a určitě naposilujeme i bránici.

Není potřeba mít obavy z toho, že něco z kurzu nezvládnete, od toho tyto akce jsou a sami uvidíte, jak máte šikovného chlupáče doma.

 

Individuální cvičení i trocha socializace...

... možná se nakonec budete popadat za hlavu, že jste nejeli už dřív...

... a kdyby přeci jen náhodou, tak neexistuje nic, co nespraví výlet do cukrárny a dortík...

...nebo dobrá parta lidí.

Tak co, vyrážíme? Kyjov? Heroltice? Kamkoli jinam?

Sami budete žasnout nad jejich úžasností :o)