Hlavní stránka > Tréninky > Hry pro posílení vztahu a lepší ovladatelnost – 3. část

Hry pro posílení vztahu a lepší ovladatelnost – 3. část

 

 

 

Přihlásit se můžete ZDE

 

 

Co takhle si vyzkoušet aplikování her, na kterých jste poctivě pracovali do náročnějších situací? Chcete si u vašeho psa otestovat, jestli bude fungovat, když před něj postavíme ještě těžší úkoly a výzvy?


Výcvik může být zábavou pro psa i jeho pána a u tréninků se dá navymýšlet spousta zábavných prvků. Pomocí zařazení jednoduchých, krátkých her získáte vyšší efektivitu tréninku, radostnějšího, spokojenějšího a hlavně spolupracujícího pejska, který se s vámi rád vrhne do kterékoli akce.
Na tomto víkendu budeme opravdu testovat, testovat a testovat.

Budeme vymýšlet nové varianty a využití her, přemýšlet nad jejich propojováním, ale i zapojení her do dalších cvičení.

 

Teoretická část:
• doplnění teoretických znalostí, které nám minule unikly
• bude sestavena především na vaše přání

 

Praktická část:
• opakování her, které již známe v různých kombinacích
• vyšší náročnost

Víkendy her jsou rozděleny na více částí, důvodem je důkladné probrání jednotlivých her.


1. část bude zaměřena na motivaci pejska, pochopení principu pozitivního posilování, řádnému procvičení kritického jádra her a her budujících hodnotu.
2. část bude potom zaměřena na zopakování kritického jádra her, naučení testovacích her, testování naučeného chování, chápání jednotlivých povelů, přidávání rušivých prvků a zavedení kontroly do cvičení. K tomuto kurzu je potřeba, mít absolvovanou první motivační část her, pejsek by měl zvládat odložení a přetahovat se s hračkou.
3. část je určena absolventům první a druhé části. Můžete se těšit na prohlubování a využívání znalostí z předchozích dvou víkendů. Budeme se věnovat spojování her, různé možnosti a varianty, zdokonalování a zvládání větších výzev. Čeká vás ještě více rušivek, ale také spousta zábavy. U vás i u pejska je nutná znalost jednotlivých her a chápání povelů pro uvolnění, ale i pro různé typy odměn.
4. část PŘIPRAVUJEME

 

Organizace kurzu:
Příjezd ve čtvrtek před večeří, ubytování a večeře v 18:00. Úvodní povídání 19:30 v jídelně. Sraz a povídání v pátek 9:00 bez psů v jídelně. První dopolední páteční cvičící blok rovnou naváže. Poslední cvičící blok v neděli dopoledne a po obědě odjezd. V pěti cvičících blocích se můžete těšit na tréninky se psy podle vybraného zaměření, teorii, ukázky i videa. Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu.
V ceně kurzu je zahrnuto ubytování v chatce nebo na pokoji, výcvik psa a přednášky a samozřejmě také plná penze.
 

 

Cena:

 

1800,- výcvik psa

 

Aktuální ceny ubytování, stravy a další informace týkající se těchto věcí najdete zde (odvíjí se od podmínek a ceníku ubytovacího zařízení).

 

 

Přihláška akceptována po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 1 800,- Kč na číslo účtu 1380136026/3030, poznámka: Celé jméno + datum a místo semináře, var. symbol: telefonní číslo uvedené v přihlášce, rezervace přihlášky je 1 měsíc.
Rezervační poplatek je nevratný, lze jej případně převést na náhradníka, kterého si sami najdete.

 

Případné dotazy posílejte na email LukesovaKaterina@gmail.com

Dotazy ohledně ubytování či stravy pište na mail herolkyjaneta@gmail.com

 

 

Přihlásit se můžete ZDE

Datum

22.10.2020 18:00 - 25.10.2020 12:00 (Čt - Ne)

Sport

Přivolání/vztah

Výcvikář

. Kača

Místo tréninku

RS Brněnka, Heroltice u Tišnova, Heroltice 65
Na tuto událost není povoleno přihlašování.