Hlavní stránka > Tréninky > Kurzy (čt)

Kurzy (čt) Trénink

 

 

 

 

Kurzy poslušnosti jsou rozděleny dle úrovní I - III. Nahrazování lekcí je možné ideálně ve stejných úrovních, případně dle domluvy. 

Skupinky úrovně (I)   = začátečníci A (0 - 10 lekcí)

Skupinky úrovně (II)  = začátečníci B (11 - 20 lekcí)

Skupinky úrovně (III) = pokročilí

 

Pro přihlašování do těchto lekcí je nutné mít na svém účtu v systému dostatečný kredit, který vám bude připsán po platbě kurzovného za deset lekcí (1 Kč = 1 kredit).

 

Ceny kurzů: 2000,-Kč / 10 lekcí (člen KK VFU Brno při předplacení 10 lekcí + 2 lekce zdarma) - platnost kreditů 3 měsíce

 

Platby je možné zasílat na účet č.1380136026/3030 

 

 

V případě nejasností pište na LukesovaKaterina@gmail.com

Datum

24.09.2020 16:00 - 20:00 (Čt)

Sport

poslušnost/triky

Cena

200 kreditů za psa

Přihlášeno

19 z 30

Výcvikář

. Kača

Místo tréninku

KK VFU (areál VFU)

Skupiny

  • 15:00 - 16:00 - I (Volných 2)
  • 16:00 - 17:00 - 1 (Volných 1)
  • 17:00 - 18:00 - 3 + 2 (Volných 1)
  • 18:00 - 19:00 - 3a (Plno! Přihlášení možné jen jako náhradník.)
  • 19:00 - 20:00 - 3a (mix) (Volných 3)
  • 20:00 - 21:00 - I (Volných 4)

Přihlášené týmy

Psovod Počet psů Skupina
Jitka Kubíková a Barney (mops) 1 16:00 - 17:00 - 1
Aneta Chmelová 1 18:00 - 19:00 - 3a
Jana Daňková a Cherry 1 18:00 - 19:00 - 3a
Zuzka Soukopová, Niky a Charlie 1 18:00 - 19:00 - 3a
Irena Štěpánková a Maggie (AmBul) 1 18:00 - 19:00 - 3a
Zdeněk Svoboda a Dante (SO) 1 17:00 - 18:00 - 3 + 2
Katty Horká a Hero (sheltie) 1 15:00 - 16:00 - I
Alice Labusová a Alea (x) 1 15:00 - 16:00 - I
Dagmar Nvrátilová 1 15:00 - 16:00 - I
Lenka Pešková a Buddy (SBT) 1 20:00 - 21:00 - I
Adéla Bártová a Molly (x) 1 20:00 - 21:00 - I
Dagmar Červená + Brex AUO 1 19:00 - 20:00 - 3a (mix)
Renata Bartošková 1 20:00 - 21:00 - I
Andy Zátopková a Debbie (BOC) 1 17:00 - 18:00 - 3 + 2
Tereza Domesová a Dori 1 18:00 - 19:00 - 3a
Markéta Klobasová a Sigi (lapinkoira) 1 16:00 - 17:00 - 1
Martina Žáková a Dobby (bígl) 1 16:00 - 17:00 - 1
Vlasta Hanuš a Goia (SO) 1 17:00 - 18:00 - 3 + 2
Radek Maly 1 15:00 - 16:00 - I

Přihláška

Přihlašte se svým kódem


Komentáře k tréninku: